חדרי שינה

חדרי שינה, מיטות

נגרית רהיטים "האחים חי" מומחית בתהליך ייצור חדרי שינה בסגנונות שונים, כמו גם עיצוב חדרי שינה לפי דרישות הלקוח ובהתאמה אישית. חדרי שינה הם חדרים אינטימיים בין אם אתם זוגות צעירים, הורים צעירים או אנשים מבוגרים.

אנו מייצרים חדרי שינה על כל חלקיהם: מיטה זוגית, קומודה, שידות, מראות ארונות קיר וארונות רגילים. כל תהליך ייצור חדרי שינה בנגרייה שלנו מתבצע באופן קפדני, תוך הקפדה על שימוש בעץ משובח וצביעה ברמת גימור גבוהה.

לקוחות המעוניינים לרכוש חדרי שינה- מעוניינים שחדר השינה ישרת אותם לאורך זמן.

צרו עמנו קשר

נא מלאו את פרטיכם ואני ניצור עמכם קשר בהקדם.

שם:(*)
Please type your full name.

דוא"ל:(*)
Invalid email address.

טלפון:
Invalid Input

תוכן:
Invalid Input

זו הסיבה שמלכתחילה אנו עובדים עם עצים איכותיים כמו עץ מייפל, עץ אגוז אפריקאי משולב עם פורניר מייפל, או עץ אלון מבוקע בתהליך יצור חדר שינה. אלו הם עצים חזקים ועמידים, שיאריכו את עמידותו של חדר השינה שלכם לאורך זמן.

כזה חדר שינה בדיוק אני רוצה!

יש לכם רעיון לחדר שינה שחלמתם עליו? מחפשים חדר שינה יוקרתי? אולי אפילו יש לכם תמונה של חדר שינה, שכזה בדיוק אתם רוצים. אנחנו נייצר אותו עבורכם, לפי המידות שיתאימו לכם ובגוון הצבע המועדף עליכם, כולל שידות, מראות או ריהוט נילווה.

ייצור חדרי שינה אצלנו מתבצע באופן מקצועי תוך הקפדה על הפרטים הקטנים וגימור איכותי.

חדרי שינה - סגנונות

סגנון חדרי שינה שאנו מייצרים במפעל שלנו הוא סגנון קלאסי שישרת אתכם לאורך זמן. אנו מייצרים גם חדרי שינה מודרניים, חדשניים, אולם לא בסגנון אופנתי-חולף או חלילה מעץ זול.
לקוחות המעוניינים בעיצוב קלאסי- סולידי, או אף מיושן- יוכלו למצוא את מבוקשם אצלנו בתצוגה או בהזמנה אישית. כמו כן ניתן למצוא אצלנו חדרי שינה במבצע, ורהיטים נוספים לחדרי שינה.

חדרי שינה למגזר הדתי

זוגות דתיים יכולים למצוא בנגריית רהיטים "האחים חי" ריהוט לחדרי שינה מעוצבים כך שתתאפשר שמירת חוקי ההלכה. כך למשל, אנו מייצרים מיטות זוגיות נפרדות - כלומר, מיטות שניתן להפריד ולקרב ביניהן לפי הצורך, ומיטות בעלות מנגנונים חשמליים (היכולים לשרת גם זוגות חילוניים).
עיצוב חדר שינה למגזר הדתי יכול להיות מותאם האופן אישי לדרישות הלקוח, לפי מידות נדרשות וטעם אישי.

ומה בנוגע למזרנים?

אנו מוכרים במפעל שלנו מזרני "קיסריה" ומזרני "קינג רויאל" במידות שונות.

שירות ואחריות - מהמפעל עד הבית

נגריית רהיטים "האחים חי" מספקת אחריות למשך שנה על כל מגוון הרהיטים.
ושירות? תמיד, ללא הגבלה של זמן. שירות מקצועי ואדיב.

רכשתם חדר שינה? הזמנתם ריהוט לחדר השינה שלכם? הרהיטים שלכם יגיע אליכם בבטחה באמצעות מובילים מטעמינו, ויורכבו בביתכם ע"י מרכיבים מקצועיים ומנוסים.
פשוט להירדם בחדר השינה החדש שלכם ולהתעורר בו עם חיוך.